Lisaks mainitud kahele suurele tehnilisele ümberkorraldusele oli möödapääsmatu teostada mitmeid ventilatsiooni, väiketehnikat ja tööruume puudutavaid erakorralisi töid.
Teiseks, programmilised ümberkorraldused. TTV jaoks oli 2018. aasta murdepunkt, kus kanalisse lisandus uut ja mitmekesist programmi. Lisaks senise programmi kvaliteedi tõstmisele alustasime 2018. aasta jooksul mitme uue teleprojektiga. Uute saatejuhtidena lisandusid Tallinna Televisiooni meeskonda teiste hulgas Hannes Võrno, Jüri Aarma ja Maire Aunaste. Uudse tegutsemisstrateegiana lisandusid mitmed koostööprojektid teiste meediaettevõtetega. Koostöös ERR-iga kandsime 2018. aasta augustis üle Euroopa Meistrivõistluseid Glasgowst. Septembris alustasime koostöös Eesti Korvpalliliidu ja AS Ekspress Meediaga Olybet Eesti-Läti korvpalliliiga ülekannetega.
TTV vaatajate arv tegi märgatava tõusu: kui 2017. aasta novembris oli TTV vaatamisaja osakaal (daily share, Kantar Emor) 1,0% kogu vaatamisajast, siis 2018. aasta detsembris oli see juba 1,6%. Kasvatasime jõuliselt ka programmi mahtu, kui 2017. aastal oli see 4039 tundi, siis 2018. aastal 5207 tundi (77 ja 100 tundi nädalas) ehk kasv oli üle 33%.
Mõistagi oli nii tehnilistel muudatustel kui ka (kvaliteetse) programmi mahu kasvatamisel hinnasilt küljes ning sellest tulenevalt tekkis ka eelarve puudujääk. Lisaks tasub mainida, et ka TTV eelarvet mõjutas sarnaselt ERR-ile telesignaalide edastamine nii HD kui ka SD formaadis.
Ettevõtte nõukogu ja juhatus on teinud väga tihedat koostööd. Nõukogu koosolekud on toimunud igakuiselt ning nõukogu liikmeid on informeeritud pidevalt ettevõttes toimuvast.
Arvestades eelarve puudujääki on juhatus välja töötanud ja esitanud nõukogule ka kokkuhoiu ja kärpemeetmed. Nende sisu on võrdlemisi aimatav: üle vaadatakse igapäevased halduskulud ning tõmmatakse koomale, kus vähegi võimalik. Kitsal ajal tuleb hakkama saada kitsamates ruumides, jne. Osade partneritega on õnnestunud pidada läbirääkimisi soodsamate tingimuste saavutamiseks. Kuna suurim kuluallikas on programmi tootmine ja edastamine, siis on otsitud ka kärpekohti sellelt realt. Juba rakendatud meetmena võib nimetada suure osa tootmise suvepuhkuse algust 1. juunil ning uue telehooaja alustamist oktoobris. Paratamatult peame üle vaatama ka personaliread ning kaaluma, mida saaks tehtud efektiivsemalt ja väiksema hulga tööjõuga.