N, 1.06.2023

Kalevi Jahtklubi uued tegevjuhid on Lauri Kurvits ja Andres Tamm

Jaano Martin Ots
Facebook Twitter
Comments
Kalevi Jahtklubi uus klubiülem alates 1. aprillist 2019 on Lauri Kurvits
Kalevi Jahtklubi uus klubiülem alates 1. aprillist 2019 on Lauri Kurvits Foto: Liina Kurvits

Tallinnas Pirital tegutsev Kalevi Jahtklubi alustab hooaega uute tegevjuhtidega. Jahtklubi ülemaks on alates 1. aprillist Lauri Kurvits ja jahtklubi sadamakapteniks saab Andres Tamm.

Lauri Kurvits on kipperina purjetanud 20 aastat, suviti koduvetes, muul ajal soojematel laiuskraadidel. Ta on kirglik matkapurjetaja, kelle kiiluvette on jäänud mitmeid tuhandeid miile erinevatel meredel ja ookeanidel.

«Suved veedan jahtklubis. Juba mõnda aega on olnud soov ja tahtmine ka oma talvised tegemised merele lähemale tuua. Edaspidi võin öelda, et ka talved veedan jahtklubis. Te teate, kust mind klubimajas leida, trepist üles ja vasakule,» lubas Kurvits tervituses klubikaaslastele ning lisas, et koduklubi käekäik ja areng on talle südamelähedased ning ta püüab selles ametis anda endast parima. Kolm aastat Kalevi Jahtklubi ülemana töötanud Rene Allik siirdus uusi ametialaseid väljakutseid otsima, kuid jätkab purjetamissarja Baltic Sea Solo Race vedaja ning Kalevi jahtklubi liikmena. 

Käesolevast hooajast vahetub ka Kalevi Jahtklubi sadamakapten, kus juhtimise võtab enda kätte oma varasemas karjääris 14 aasta jooksul Pärnu Jahisadamat juhtinud Andres Tamm. 

«Meri, purjetamine ja väikesadamate eluolu on mind saatnud pea 40 aastat. Mul oli võimalus kuuluda meeskonda, kes alustas taasiseseisvunud Eestis Pärnu jahisadama ülesehitamist,» märkis Tamm.

Andres Tamm
Andres Tamm Foto: Kalevi Jahtklubi

Pirital alates 1948. aastast tegutsev Kalevi Jahtklubi on üks Eesti suurima liikmeskonnaga jahtklubisid, mis koondab üle 600 purjetaja. Kalevi Jahtklubi kommodoor on Kalev Vapper.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles