T, 3.10.2023

Anna oma hääl: kes on Eesti parim juht

PM Majandus
Facebook
Comments
Osale Eesti parima juhi valikul!
Osale Eesti parima juhi valikul! Foto: Volodymyr Melnyk / PantherMedia / Volodymyr Melnyk

Konkurss Parim Juht 2019 otsib Eesti kõige eeskujulikumat juhti, kes lisaks enda organisatsiooni või ettevõtte tulemustele suunab ja panustab ühiskonda laiemalt.

Kuuendat korda toimuval konkursil saavad oma eelistuse öelda ka Postimehe lugejad ning esitada enda hinnangul tiitlit vääriva inimese, kes tänavu parima juhi tiitlit väärib.

See on võimalus tunnustada iseenda või mõnd inspireerivat Eesti juhti, kes annab eeskuju ja väärib autasu.

Selleks tuleb täita allolev ankeet, milleks kulub ca 20-30 sekundit. Kandidaati saab esitada 14. märtsini.

Eelmisel aastal võitis tiitli Circle K Eesti juht Kai Realo. «Ikkagi juht on see, kes on kõige alguses. Tema ülesanne on panna meeskond kokku ja tema töötajad on just täpselt nii head, kui on tema tehtud valik,» kommenteeris mullu tunnustuse vastu võtnud Realo. Ta märkis, et juhi ülesanne on ka see meeskond koos tööle panna ehk luua suhted, hoida neid ja anda tööle eesmärk.

Seda, et parimate juhtide avatusest, maailmavaatest, väärtustest, ambitsioonikusest ja tegutsemisest iga töötaja, meeskonna, organisatsiooni ja ühiskonna käekäik, rõhutavad ka konkursi korraldajad.

Varasemalt on tiitli võitnud Bo Henriksson 2017. aastal, Erkki Raasuke 2016. aastal, Anne Samlik 2015. aastal ja Lauri Tabur 2014. aastal.

Parim juht selgub Pärnu Juhtimiskonverentsil

Parim juht võib töötada avalikus või erasektoris, ta on eeskuju ja inspireerib.

Žüriisse kuuluvad majandusajakirjanikud, ettevõtjad ja personalijuhid ning eelmise aasta konkursi võitja.

Žürii hindab kolme asja: juhitava ettevõtte või organisatsiooni pikaajalised head tulemused, juhi eetilisus ja vastutustundlikkus ning juhi panus Eestile lisaks enda vastutada oleva organisatsiooni tegevusest laiemalt

Konkursi korraldavad Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE, Postimees ja Äripäev, Pärnu Konverentsid ning Luminor.

Võitja kuulutatakse välja 17. mail Pärnu Juhtimiskonverentsil, kus astuvad üles Eesti Panga juht Ardo Hansson, karastunud ja riskialdis ettevõtja Indrek Rahumaa, investor Allan Martinson, Tallinki juht Paavo Nõgene ja paljud teised põnevad persoonid.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles