Autospirit ostab Opelite ja Peugeot'de edasimüüja

BNS
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Konkurentsiamet andis Autospiritile loa osta Amservilt Opelite ja Peugeot'de edasimüüja Ascar Auto.
Konkurentsiamet andis Autospiritile loa osta Amservilt Opelite ja Peugeot'de edasimüüja Ascar Auto. Foto: CHRISTIAN HARTMANN / REUTERS

Konkurentsiamet andis Autospiritile loa osta Amservilt Opelite ja Peugeot'de edasimüüja Ascar Auto.

Amserv Grupi juhatuse esimehe Raivo Küti sõnul keskendub Amserv edaspidi Toyota ja Lexuse müügimahtude, turuosa ja klienditeendinduse arendamisele.

«Oleme Eesti edukaim Toyota müüja ning soovime alanud aastal veelgi enam müügimahte kasvatada, koondades kogu oma energia sellele eesmärgile,» lisas ta pressiteate vahendusel.

Autospiriti juhatuse esimehe Marko Viirandi sõnul on Autospirit 12 aastat turul tegutsenud ning täna olukorras, kus soovitakse jõuliselt kasvada. «Ascar Auto ostuga meie grupi käive kahekordistub ning lisanduvad uued, põnevad automargid mis, nagu viimased aastad on tõestanud, sobivad Eesti klientidele hästi,» lisas Viirand.

«Peugeot' strateegia on veelgi enam kasvatada oma turuosa ning meil on hea meel, et nägemused Autospiritiga selles osas ühtivad. Oleme kindlad, et Peugeot uued mudelid aitavad Autospiritil meie plaane edukalt ellu viia,» kommenteeris Peugeot' autode Baltikumi maaletooja juht Andrus Kuus.

Ascar Auto AS on viimaste kolme aasta jooksul kandnud kokku enam kui 1,7 miljoni euro eest kahjumit. Eelmisel aastal oli firma puhaskahjum 25,9-miljonilise käibe juures 427 600 eurot.

Autospirit on Subaru ja Fiati esindaja Eestis. Autospirit Tartu esinduses müüakse ka Kia, Nissan, Mazda ja Fiat sõidukeid. Ascar Auto ostu järel laieneb Autospirit mudelivalik Opel ja Peugeot automarkide võrra. Lisaks teenindatakse Chevrolet ja Hyundai sõidukeid.

Amserv tegutseb 1992. aastast ja on üks suuremaid autode müügi- ning teenindusettevõtteid Baltimaades. Amservil on Eestis ja Lätis 11 autosalongi, mis müüvad ja teenindavad 7 automarki: Toyota, Lexus, Opel, Peugeot ja Hyundai. Amservis töötab ligi 450 inimest.

Tagasi üles