Intervjuus LNT saatele «900 sekundit» paljastas Brazovskis 100 miljoni lati kadumise detaile, vahendab Leta. Mehe sõnul kasutati raha peamiselt kahel eesmärgil: et suurendada panga aktsiakapitali ning rahastada Antonovi eraprojekte nagu näiteks planeeritud Saabi ülevõtmine.
Brazovskise sõnul kuulub raha formaalselt pangale, ent see on välismaiste pankade kasuks koormatud. Viimastelt on küsitud ka lepingute detaile, kuna need ei asu Krajbankase ruumides.
Kohtumisel Krajbanka endise juhi Ivars Prieditisega sai Brazovskis teada, et need tehingud olid mõeldud ajutise lahendusena, mis pidi kestma paar päeva, et Antonovi projektid saaksid rahastatud. Läti finants- ja kapitaliturgude komisjoni ega Krajbanka nõukogu tehingutest ei teavitatud.
Brazovskise sõnul olid taolised tehingud kuritegelikud.