E, 4.12.2023

Võimalus on osaleda Eesti esimesel pakkimiskunstnike meistrivõistlusel

Tarbija24
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Kingipood

Väärtustamaks kingipakkijate olulist tööd, oodatakse alates reedest osalejad esimestele pakkimiskunstnike Eesti meistrivõistlustele.

«Kingitused mängivad meie eludes tegelikult väga suurt rolli. Rääkimata jõuluajast, mille üks väga kandev osa on kingituste tegemine, tehakse kingitusi veel sünnipäeval, sõbrapäeval, kooli lõpetamise puhul või miks mitte lihtsalt heast tujust,» kommenteeris Kingipoe turundusjuht Ingrid Karell.

«Iga kingitus olenemata selle rahalisest väärtusest on oluline, kui see on tehtud südamest. Ent nagu kingituse sisugi, on oluline väline vorm. Teinekord on imeline pakend selline, et kingitust justkui ei raatsikski lahti teha. Oleme veendunud, et kingituste pakkimine on kunst, ning pakkimiskunstnikud peaksid suurema tähelepanu osaliseks saama,» lisas Karell.

Pakkimiskunstnike Eesti meistrivõistlustel võivad osaleda kõik soovijad. Osalemiseks tuleb 11.novembrini pakendada vabalt valitud ese ning saata foto tulemusest koos kontaktandmetega e-mail-aadressile kingipood@rahvaraamat.ee

12.novembril lähevad kõikide osalejate fotod üles sotsiaalmeediasse hindamiseks, mille tulemusena selguvad kolm finalisti. Seitse finalisti valib professionaalne žürii. Finalistid on 30.novembril oodatud koos oma eelvoorus pakendatud kingitusega Rocca al Mare kaubanduskeskusesse Eesti meistrivõistluste finaali.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles