E, 6.02.2023

Majandusminister üllatas maksuideega

Harry Tuul
, BNS-i ja Postimehe majandustoimetuse juht
Majandusminister üllatas maksuideega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 12
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammisti sõnul on rahvusvaheline avalike andmete päev hea meeldetuletus ka Eesti riigiasutustele, kes ei ole veel oma kogutavaid avalikke andmeid opendata.riik.ee lehele üles laadinud.
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammisti sõnul on rahvusvaheline avalike andmete päev hea meeldetuletus ka Eesti riigiasutustele, kes ei ole veel oma kogutavaid avalikke andmeid opendata.riik.ee lehele üles laadinud. Foto: Aivar Pau

Värske sotsiaaldemokraadist ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist käis eile välja üllatava maksuidee.

Postimees kirjutas reedel, et iduettevõtjate esindajad kohtuvad Tammistiga, et esitada oma ettepanekud majanduskeskkonna parandamiseks. Minister selgitas pärast kohtumist, et ettevõtjate heaks tullakse peagi välja nn maksukrediidiga.

«Meil on plaanis leevendada ettevõtete tööjõumaksukoormust nende arengu kõige kriitilisemas etapis ehk idust kasvufaasi jõudmisel. Soovime anda võimaluse tasuda sotsiaalmaks mitte kohe, vaid kasutada kolme aasta jooksul riigi krediiti. Krediit tuleb tagastada ajal, kui ettevõtte rahaline võimekus on kasvanud,» rääkis Tammist.

Märksõnad
Tagasi üles