L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Elroni juht lahkub juba ametist

Siiri Liiva
, reporter
Facebook
Comments
Olle Tischler
Olle Tischler Foto: Sander Ilvest

Selle aasta jaanuaris ametisse asunud Elroni juhatuse esimees Olle Tischler lahkub septembri lõpus omal soovil ametist. Otsus lahkuda on tingitud isiklikest põhjustest.

Tischler rõhutas, et otsus lahkuda ei sündinud kergelt – Elron on organisatsioonina väga huvitav ning kõik Elroni töötajad on oma ala professionaalid, kellega on rõõm koos töötada. «Minu otsus amet maha panna on sügavalt isiklik,» märkis ta.

Elroni juhatuse esimehena asus ta tööle 2018. aasta jaanuaris, mil lõppes eelmise juhi Andrus Ossipi viieaastane tähtajaline leping. Juhatuse esimeheks sai Tischler pärast Elroni nõukogu korraldatud konkursi läbimist.

«Vaatamata väga keerulisele, normiderohkele ja tehnilisele tegevusvaldkonnale on Elroni meeskond suutnud viia Eesti rongiliikluse kvaliteedi väga kõrgele tasemele, pakkudes oma klientidele parimat teeninduskogemust,» sõnas Tischler.

Ta nentis, et ametis oldud kaheksa kuu jooksul sai ta organisatsiooni juhtimise kõrval tähelepanu ja enda varasemat IT valdkonna kogemust rakendada Elroni uue piletimüügisüsteemi arendusprojekti lõpuleviimisel.

Projekt on tänaseks jõudsalt edasi liikunud ning uus piletimüügisüsteem jõuab tõenäoliselt kasutusse juba selle aasta lõpus.

Ettevõtte nõukogu otsustas rahuldada Olle Tischleri lahkumisavalduse ning kuni uue juhi leidmiseni täidab juhatuse esimehe kohuseid Elroni juhatuse liige Riho Seppar.

Eesti Liinirongid AS  on kaubamärgi Elron all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles