T, 28.11.2023

Briti finantsjärelevalve hoiatab veel ühe Eesti firma eest

BNS
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Britid hoiatas sel nädalal juba teise Eesti firma eest.
Britid hoiatas sel nädalal juba teise Eesti firma eest. Foto: SCANPIX

Ühendkuningriigi finantsjärelevalveamet (FCA) hoiatab käesoleval nädalal juba teise Eestis registreeritud ettevõtte – AllProTech OÜ – eest.

FCA usub, et AllProTech OÜ-le kuuluv Prestige Financial Markets pakub ilma ameti loata Ühendkuningriigid finantsteenuseid või -tooteid, teatas FCA.

AllProTech OÜ on registreeritud Eestisse aadressile Roosikrantsi 2 ning lisaks on ettevõttel aadress ka Zürichis.

«Pea kõik finantsteenuseid ja -tooteid pakkuvad juriidilised ja füüsilised isikud peavad selleks saama loa meilt. Mõned ettevõtted tegutsevad aga ilma meie heakskiiduta ning tegelevad teadlikult pettuste korraldamisega. See ettevõte ei ole meie poolt autoriseeritud ning sihib kliente Ühendkuningriigis,» ütles FCA pressiesindaja.

Ka Eesti finantsinspektsioon avaldas AllProTech OÜ suhtes hoiatusteate 24. aprillil.

Tegemist on juba teise Eestis registreeritud ettevõttega, mille suhtes Ühendkuningriigi finantsjärelevalve käesoleval nädalal hoiatusteate avaldab. Nädala alguses hoiatas FCA Eestis registreeritud GoldTech Media Service OÜ eest, mis pakub ilma ameti loata Ühendkuningriigis finantsteenuseid.

Glenmore Investments kaubamärgi all tegutsev ettevõte märgib kodulehel, et pakub võimalust aktsiatega, indeksitega, hinnavahelepingutega (CFD), valuutadega ja muude toodetega kauplemist, lubades enda sõnul kaitset kauplemisarve negatiivse bilansi eest.

FCA teatel on GoldTech Media Services registreeritud aadressile Tornimäe 5, Creditinfo andmetel asub ettevõte aadressil Roosikrantsi 2. Ettevõtte suhtes avaldas hoiatusteate ka finantsinspektsioon (FI) 26. jaanuaril.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles