T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

GSMvalve: valvesüsteemid müüvad siis, kui veri on tänavatel

Berit-Helena Lamp
Facebook Twitter
Comments
Valvekoer
Valvekoer Foto: Arvet Mägi / Virumaa Teataja

Majanduslanguse tingimustes kuritegevus kasvab ning inimesed mõtlevad rohkem turvalisuse peale, ütles OÜ GSMvalve juhatuse liige Risto Eelmaa.


«Piltlikult müüvad meie tooted siis, kui veri on tänavatel. Majanduslanguse tingimustes kuritegevus kasvab ning inimesed tunnevad seda ka enda nahal ja mõtlevad rohkem turvalisuse peale,» ütles Eelmaa

aripaev.ee

vahendusel.

«Oleme selle aasta käivet kahekordistanud võrreldes eelmise aastaga. Paneme iga kuu 150 kodu valvesse, see on püsiv juurdetulev eraklientide voog,» rääkis ta.

Ta lisas, et positiivse vastukaja on saanud autovalve toode ning seetõttu on ka äriklientide hulk hakanud suurema hooga kasvama. «Enim tarbivad nimetatud teenust müügi-, teenindus-, logistikaettevõtted.»

«Teadvustame rasket turuolukorda ja me ei ütle, et meil läheb väga kergelt ja väga hästi. Uues turuolukorras oleme loomulikult ka meie sunnitud kaks korda rohkem pingutama selle nimel, et samamoodi jätkata, nagu on seni läinud,» tunnistas Eelmaa.

«Kuid plaan ja eesmärk on ka järgmine aasta kaks korda rohkem pingutada. Oleme täna võtnud ambitsioonika eesmärgi, et ka järgmisel aastal oma käivet kahekordistada,» lisas ta.

«Konkurentsi juurdekasvu näeme ja tunneme iga päev, konkurente tuleb ja läheb. Proovijaid on, kuid ega see valdkond kerge pole ja vee peale jäävad tugevamad,» ütles Eelmaa.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles