P, 24.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Seiklusrohke elu: vaata, kuhu reisivad riigikogu liikmed sel kuul

Heelia Sillamaa
, reporter
Facebook
Comments 1
Olga Ivanova
Olga Ivanova Foto: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Riigikogu liikmete töö on kõike muud kui üksluine - nii on poliitikutel mai kuus käed ja jalad tööd täis ning muuhulgas minnakse suhteid soojendama ka välismaale. 

Vaata lähemalt, kes kuhu saadetud on: 

16. – 25. mai

Riigikogu liige Hannes Hanso osaleb Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimise kampaania raames kohtumistel Tšiilis, Peruus ja Ecuadoris.

20. – 21. mai

Euroopa Liidu asjade komisjoni (ELAK) esimees Toomas Vitsut osaleb Eesti, Läti, Leedu ja Poola parlamentide EL asjade komisjonide esimeeste kohtumisel Riias Lätis.

21. – 24. mai 

Euroopa Liidu asjade komisjoni (ELAK) esimees Toomas Vitsut, aseesimees Jaak Madison ning liikmed Monika Haukanõmm, Tarmo Kruusimäe ja Liisa Oviir on komisjoni visiidil Thbilisis Georgias.

21. – 23. mai

Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson, aseesimees Keit Pentus-Rosimannus ja liige Barbi Pilvre on komisjoni visiidil Genfis Šveitsis.

21. – 24. mai

Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liige Tiit Terik osaleb ENPA õigusasjade ja inimõiguste komitee istungil Reykjavikis Islandil.

23. – 26. mai

Kultuurikomisjoni liige Yoko Alender avab Veneetsia arhitektuuribiennaali Eesti ekspositsiooni Itaalias.

24. – 25. mai

Riigikogu liige Marianne Mikko osaleb Euroopa Sotsiaaldemokraatliku Partei (PES) naiste koosolekul Brüsselis Belgias.

24. – 26. mai

Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) liige Andres Herkel osaleb ENPA kultuuri-, teadus-, haridus- ja meediakomitee istungil Pariisis Prantsusmaal.

24. – 26. mai

Riigikogu liige Olga Ivanova osaleb rahvusvahelisel majandusfoorumil «Spief 2018» Peterburis Venemaal.

25. – 27. mai

Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb Georgia 100. aastapäevale pühendatud üritustel Georgias.

25. – 28. mai

NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Marko Mihkelson (25. – 27. mai) ja liikmed Hannes Hanso, Ants Laaneots ja Oudekki Loone osalevad NATO PA kevadistungil Varssavis Poolas.

27. – 31. mai

Väliskomisjoni aseesimees Keit Pentus-Rosimannus osaleb Mashavi 30. rahvusvahelisel kestliku arengu konverentsil Tel Avivis Iisrealis.

27. – 28. mai

Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Parlamentaarse Assamblee esimees Mart Nutt ning liige Külliki Kübarsepp osalevad OSCE PA Põhja- ja Baltimaade delegatsioonide kohtumisel Rootsis.

Facebook
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles