Coopi e-pood alustas tegevust Pärnus

Coopi toidukulleri sõiduk. FOTO: Coop

Coop alustas täna esimesena Pärnus ja selle lähiümbruses kogu päeva e-poe teenuse pakkumist. Kui viimased kuu aega on suvepealinnas olnud võimalik e-poest kaupa koju tellida vaid õhtutundideks, siis eCoop.ee pakub teenust hommikul kella kümnest õhtul kella kümneni.

Aastaga enam kui viis korda kasvanud eCoop on Pärnusse laienemise tulemusena suurima teeninduspiirkonnaga toidu- ja esmatarbekaupu müüv e-pood Eestis. Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul otsustas Coop e-poega laieneda esmajärjekorras Pärnusse, kuna nõudlus sellise teenuse järele on suvepealinnas väga suur. «Me oleme iga kuuga suurendanud e-poe sortimenti, arendanud tellimiskeskkonda, muutnud efektiivsemaks nii komplekteerimise kui ka logistika kliendini ning suve algus on ideaalne aeg selle teenuse turule toomiseks Pärnus,» ütles Vihand.

Kahe aasta eest käivitunud eCoop on Vihandi sõnul avanud Eesti suurimale kauplusteketile mitu uut võimalust uute teenuste turuletoomiseks. «Äsja võitis meie e-pood «Aasta e-tegu 2017» tiitli sellega, et võtsime eCoopis kasutusele videoretseptid, mille komponendid on võimalik ostukorvi lisada ühe hiireklikiga. Samuti on eCoopis võimalik luua ostunimekirjasid, jagada neid pereliikmetega, kasutada Tervise Arengu Instituudi loodud tervislikke soovitavaid ostukorve jpm,» lisas Vihand.

Käesoleval aastal võtab Coop e-poes täiendavalt kasutusele Eesti esimesed toidukapid, mis paigaldatakse esmalt Tallinna suurte magistraalide äärde ning seejärel ka mujale eCoopi teeninduspiirkondadesse.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back