N, 7.12.2023

Kawe Kapital sai investeerimisühingu tegevusloa

Heelia Sillamaa
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
ASi Kawe Kapital juhatuse liige Kristjan Hänni.
ASi Kawe Kapital juhatuse liige Kristjan Hänni. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Finantsinspektsioon otsustas reedel, 27. aprillil väljastada investeerimisühingu tegevusloa ASile Kawe Kapital.

Investeerimisühingu tegevusluba annab nimetatud ettevõttele õiguse väärtpaberiportfelli valitsemiseks ja investeerimisnõustamise teenuse osutamiseks.

ASil Kawe Kapital on ka õigus äriühingu nõustamiseks kapitali struktuuri, ettevõtlussektori strateegia või muus seesuguses küsimuses ning äriühingute ühinemise ja osaluse omandamisega seotud nõustamiseks ning nendega seotud teenusteks. Samuti on ettevõttel õigus osutada välisvaluuta vahetusega seotud teenuseid, kui need on seotud investeerimisteenuste osutamisega.

Finantsinspektsioon oli varem väljastanud ASile Kawe Kapital fondivalitseja tegevusloa koos õigusega osutada väärtpaberiportfelli valitsemise ja investeerimisnõustamise teenuseid. Investeerimisühingu tegevusloa väljastamise järel tunnistati ettevõtte fondivalitseja tegevusluba kehtetuks ning edaspidi osutab AS Kawe Kapital oma teenuseid investeerimisühingu tegevusloa alusel.

ASi Kawe Kapital juhatuse liikmed on Ago Lauri ja Kristjan Hänni.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles