:format(webp)/nginx/o/2018/03/29/7733937t1hef2c.jpg)
Tesla asutaja ja juht Elon Musk ütles, et seni peamiselt kahjumlikult tegutsenud elektriautode tootja jõuab aasta teises pooles kasumisse.
Tesla asutaja ja juht Elon Musk ütles, et seni peamiselt kahjumlikult tegutsenud elektriautode tootja jõuab aasta teises pooles kasumisse.
Mainekas Briti väljaanne The Economist säutsus reedel Twitteris, et Tesla vajab sel aastal investoritelt 2,5-3 miljardi dollari suurust rahasüsti, et edasi toimetada.
Musk andis ajalehele vastulöögi, öeldes, et autotootja jõuab selle aasta kolmandas ja neljandas kvartalis iseseisvalt kasumisse ega vaja abi. Ettevõtte aktsia tõusis uudise peale veidi üle 2 protsendi.
Tesla suurim väljakutse on praegu see, kuidas saada uue, tihtipeale ka Tesla rahvaautoks kutsutud Model 3 tootmisega joone peale. Seni on ettevõte lubatud tootmismahtudest ja tähtaegadegast pidevalt maha jäänud, kirjutab Business Insider.
Samuti olid möödunud aasta viimase kvartali tulemused Tesla jaoks üsnagi nutused.