N, 28.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ranno Tingasest saab EY Eesti juht

PM Majandus
Facebook
Comments
Ernst & Young Baltic ASi partner ja maksuekspert Ranno Tingas aasta ettevõtja tiitli üleandmise üritusel Kultuurikatlas.
Ernst & Young Baltic ASi partner ja maksuekspert Ranno Tingas aasta ettevõtja tiitli üleandmise üritusel Kultuurikatlas. Foto: Mihkel Maripuu

EY Eesti partner Ivar Kiigemägi, kes on ettevõttes töötanud 15 aastat, lahkub alates novembrist ametist. Tema ametikohustused EY Eesti juhtimisel võtab üle Ranno Tingas.

Auditiosakonda hakkavad juhtima partner Olesia Abramova ning oktoobri keskel EYga partnerina liituv, laialdaste kogemustega vandeaudiitor Stan Nahkor.

EY Eesti partner Ivar Kiigemägi selgitas pressiteates, et inimese aktiivne karjäär kestab umbes 30 aastat. «Olen poole sellest veetnud EYs. See aeg on olnud piisavalt pikk, et nüüd teha tööalases elus muutus, mis on kasulik mulle ja organisatsioonile, » märkis Kiigemägi. «Esmalt plaanin puhata, kuid siis leida väljakutse, milleks on vaja rohkelt kirge ja saavutusjanu. Tunnen Stani juba pikka aega ning mul on väga hea meel, et leidsime tema näol EYsse väga tugeva täienduse.»

Ivar on olnud tugev partner, kellega pikk koostöö on liitnud ning loomulikult on muutustega kaasnevad tunded vastakad, nentis EY Eesti partner Ranno Tingas. «Samas on elus muutused paratamatud ning tean, et Ivari järgnevad väljakutsed on tema seniste saavutuste väärilised.»

Stan Nahkor töötas viimase aasta advokaadibüroos Sorainen, kuid enne seda oli pikalt EY põhikonkurendi PwC juures. «Auditiosakonna juhtimise järjepidevuse tagab Olesia Abramova, kes on EYs olnud juba 15 aastat ning on nende aastate jooksul töötanud enamiku meie klientide heaks, » lisas Tingas.

Ernst & Young Baltic AS on ärikonsultatsiooni- ja audiitorbüroo. EY Eesti esinduses töötab 110 inimest.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles