K, 1.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Alexela tegi viimase suurostu kütuseturul

Adele Johanson
Alexela tegi viimase suurostu kütuseturul
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Alexela
Alexela Foto: Marko Saarm

Alexela ostab kütuse-ettevõtte Euro Oil 24st tanklast koosneva tanklaketi. Tehingu tulemusena kasvab Alexela tanklate arv 100-le.

«Nüüd ostetavad tanklad parandavad meie kättesaadavust Tallinna linnas,» sõnas Alexela Oil juhatuse esimees Ain Kuusik. «Samuti muutume suurimaks Tallinna lähipiirkonnas, omades uusi tanklaid nii Harku, Saue kui Viimsi vallas,» kirjeldas Ain Kuusik. 

Euro Oili senise omaniku Arno Hirtentreu sõnul oli tehing Alexelaga parim valik. Euro Oili ostuga on Alexelal esmakordselt tanklad Loksa linnas ja Aegviidu, Kose ning Koeru alevikes. Samuti suureneb Alexela tanklate arv Viljandi, Rakvere, Keila, Haapsalu ja Karksi-Nuia linnades.

Kuusiku sõnul on käesolev tehing tõenäoliselt viimane suurost kütuseturul. «Kõik tanklaketid on näidanud üles soovi laieneda, et vastu pidada väga karmis konkurentsis. Ei ole teist sellist riiki Läänemere ääres, kus oleks nii palju tanklaid elaniku kohta ja nii suur hinnakonkurents,» kirjeldas ta.

Ostetavad Euro Oil tanklad renoveeritakse etapiviisiliselt, andes tanklatele uue, Alexela sinisest värvist lähtuva väljanägemise.

Tehing jõustub peale konkurentsiametilt sellesisulise loa saamist. Tehingu hinda pooled vastavalt lepingu tingimustele ei avalda.

Märksõnad
Tagasi üles