Mehe esimene samm konverentsiäris on tõesti pikk, kui arvestada, et senised kogemused tal puudusid. Ettevõtmise kaaskorraldaja Tõnis-Denis Merkluljev on Eestis tuntud ürituskorraldaja koos enda loodud Investeerimisklubiga.
Konverentsi korraldamise projekt ise on koguni 30 kuud pikk, sellest tänaseks on läbi 26 kuud.
Nüüd, 26 kuud hiljem – kuidas tunne on, kas tasus projekt ette võtta?
«Arvestades loodud sidemete võrgustikku on kogemus meeletu ja viinud kokku maailma vägevatega, nii tuntud ürituskorraldajate, globaalse haardega ettevõtjate kui edukate investorite ja börsikauplejatega,» ütles Talpsepp.
Isiklikku pingutust arvestades tõdeb aga ärimees, et väga raske on olnud. Kogu aeg tuleb ajaga võidu joosta, vahepeal jääd graafikust maha, siis võtad jälle järele ja lähed ettegi. See on kokkuvõttes väga raske olnud.
«Konverentsiäri loetakse viie kõige stressirohkema äri hulka. Vaja oleks 72-tunnist päeva, et kõik päevatoimetused saaks tehtud. Ühtlasi tähendab see seda, et elada ja tegutseda tuleb mitmekordse intensiivsusega. Eks see tervisele jätab ka omad jäljed,» sõnas ta.
Miks üldse konverentsidel käia, loenguid on veeb täis, kohtumisi saab kokku leppida ka ilma konverentsita, küsin Mikk Talpsepalt. Sain vastuseks, et peamiseks põhjuseks on ikkagi kohtumised, kohtumised ja kohtumised.
«Konverentsidel on võimalus kohtuda oma valdkonna teiste edumeelsete inimestega.Lisaks muidugi võimalus nautida lihtsalt melu või siis põhjus reisimiseks,» ütles Talpsepp.
Ettevõtmise peastaap asub Tallinnas kesklinna lähistel Fahle ärimajas.