R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Piimaühistud vaidlustasid 15 miljoni jagamise

Siiri Liiva
, reporter
Facebook
Comments 7
Indrek Neivelt
Indrek Neivelt Foto: Mihkel Maripuu

Kuigi loetud päevade pärast peaks PRIA välja kuulutama 15-miljonilise investeeringutoetuse saaja, on MilkEst ASi alla koondunud piimaühistud otsustanud vaidlustada hindamiskomisjoni soovituse anda see raha E-Piim Tootmine ASile ja tema partneritele.

«Meie arvates on hindamiskomisjoni otsus tehtud kiirustades ning süvenemata detailidesse, mis on uue piimatööstuse reaalse tekke osas kõige olulisemad,» rääkis MilkEst ASi üks eestvedajaid, EPIKO nõukogu esimees Märt Riisenberg.

14. juunil PRIA-le saadetud kirjas väljendavad MilkEsti alla koondunud piimaühistud EPIKO, Jõgevamaa Põllumajandustootjate Liit, Saaremaa Piimaühistu ja Tartumaa Piimatootjate Ühistu pettumust PRIA hindamiskomisjoni 5. mai otsuse üle, kus tehti ettepanek eraldada uue ühistulise piimatööstuse loomiseks 15 miljonit teisele toetuse taotlejale E-Piim Tootmine ASile.

Facebook
Comments 7

Märksõnad

Tagasi üles