Auto24 sai loa motors24.ee omanikfirma ostuks

BNS
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Auto24 juht Margus Tomberg.
Auto24 juht Margus Tomberg. Foto: TOOMAS TATAR/PM/SCANPIX BALTICS

Baltcapile kuuluv Auto24 AS, mis tegeleb automüügikuulutuste avaldamisega, sai teisipäeval konkurentsiametilt loa osta autovideode portaali motors24.ee ja autoinfo.ee omanikfirma Meediamootor OÜ.

Motors24-l on väga hea videote andmebaas, kus on proovisõidud, mida auto24-s ei ole ja meie peamine huvi ongi videod," sõnas Auto24 tegevjuht Margus Tomberg mai alguses BNS-ile. "Auto24 koostöös on võimalik neid videosid näidata ja reklaamida ning edasi arendada," ütles ta, lisades, et ettevõtet huvitabki just sisutootmise pool, mis on auto24-s väiksem.

Mai alguses sõlmisid Auto24 AS lepingu Meediamootori omanik Winston Wolf OÜ-ga ettevõtte 100-protsendilise osaluse ostuks. Winston Wolf OÜ asutas müüdava ettevõtte Meediamootor OÜ tänavu 10. märtsil.

Auto24 põhitegevusalaks on internetiportaalides kuulutuste ja reklaami avaldamine. Auto24 opereeritavate portaalide alla kuuluvad www.kuldnebors.ee ja www.auto24.ee ning viimase alamportaalid www.mototehnika.ee, www.rasketehnika.ee ja www.veetehnika.ee. Lisaks Eestile opereerib auto24 automüügikuulutuste portaali auto24 ka Soomes, Lätis ja Leedus.

Auto24 omanik on Baltcap Private Equity Fund II SCSp, mis on Luksemburgis usaldusühinguna asutatud erakapitalifond. BPEF II teeb erakapitaliinvesteeringuid Balti riikides asuvatesse innovaatilistesse ettevõtetesse, keskendudes buy-and-build tüüpi tehingutele.

Meediamootori äritegevuseks on veebiportaali motors24.ee opereerimine ning liiklusregistriandmetel põhineva autoinfo.ee andmebaasi areandamine ning sellega seotud teenuste pakkumine AutodeMüügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu liikmetele. Veebiportaali motors24.ee põhisisuks on motors24.ee kodulehel ja Youtube'i Motors TV kanalis moto- ja muu tehnika alaste videote ning artiklite avaldamine.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles