R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Adven Eesti sai Eesti Energiast uue tootmisjuhi

Siiri Liiva
, reporter
Facebook
Comments
Adven Eesti koostootmisjaam Rakveres
Adven Eesti koostootmisjaam Rakveres Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Täna alustas Adven Eesti tootmisjuhina tööd Raivo Melsas, kes hakkab kuuluma ühtlasi ka Adven Eesti juhatusse. Raivo Melsas töötas seni Eesti Energia taastuvenergia üksuse tootmise ja käidu osakonna juhina.

Adven Eesti juhatuse esimehe Urmo Heinami sõnul on ettevõtte juhatus saanud tugeva meeskonnaliikme ajal, mil Adveni tootmisportfell on uute tehnoloogiate kasutusele võtmisega pidevalt laienenud. Senine Adven Eesti tootmisjuht Mati Tatar vedas Adveni ja Adveni eelkäija tootmise valdkonda üle 38 aasta kuni pensionile siirdumiseni eelmise aasta lõpus.

«Tagamaks klientidele kõrge varustuskindlus, efektiivne energia tootmine ja tänapäevastele ootustele vastav andmevahetus, oleme valdkonna liidrina järjepidevalt tootmisprotsesse arendanud ja automatiseerinud ning Raivol on selliste protsesside eestvedamisel väga suur kogemus,» rääkis Heinam.

Ta lisas, et ettevõttel on kindel tunne usaldada tootmise juhtimine inimese kätte, kellel on energeetika valdkonnas niivõrd laialdased teadmised ja kogemused.

Raivo Melsas. Foto:
Raivo Melsas. Foto: Foto: Adven Eesti

Raivo Melsas on energeetikaga olnud seotud ligi 15 aastat, erinevates rollides ja ettevõtetes. Adveni tootmisjuhi peamiseks eesmärgiks on tagada ettevõtte soojuse tootmise ja jaotamise efektiivne ning tõrgeteta toimimine ja tootmise areng.

Raivo Melsas on Tallinna Tehnikaülikooli energeetika doktorant. Eesti Energias juhtis Melsas aastatel 2012-2017 taastuvenergia üksuse tootmise ja käidu osakonda. Melsase karjäär energeetikavaldkonnas sai aga alguse juba 2002. aastal, mil ta asus tööle Eesti Energia toonasesse Jaotusvõrku elektriinsenerina.

Aastatel 2002-2008 tegi Melsas karjääri Jaotusvõrgu siseselt liikudes elektriinsenerist juhtimiskeskusesse, kus ta juhtis disptšerite ja avariibrigaadi tööd. Seejärel viis tööalane karjäär Raivo Melsase ABB-sse, kus ta töötas aastatel 2008-2012 tootmisjuhina.

INFOKAST: Mis on Adven Eesti?

Adven on Eestis, Soomes ja Rootsis tegutsev energiaettevõte, mis pakub klientidele vajadustele vastavaid energialahendusi. 2016. aastal tähistas Adven Eesti 25 aasta möödumist ettevõtte eelkäija tegevuse alustamisest.

Ettevõte pakub energialahendusi tööstus- ja teenindussektoris, varustab soojusega era- ja ärikliente ning tegeleb maagaasi jaotamise ja müügiga. Adven Eesti on üks Eesti suurimaid soojuse tootjaid, tegutsedes neljateistkümnes kaugküttepiirkonnas üle Eesti.

Allikas: ettevõte

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles