Läbi pika venitamise saan loa asuda järgmise ülesande ehk konkreetsete olukordade lahendamise juurde. Mida teha, kui lapsega poodi tulnud soliidses eas naine ostab siidrit, kuid nende omavahelisest vestlusest selgub, et alkohol on siiski mõeldud lapsele. Ütlen, et ei müü. Järgmiseks pean nuputama välja, kuidas käituda siis, kui ostja on libastunud maha kukkunud viinamarja tõttu. Palun vabandust ja koristan viinamarja.
Järgmisena palutakse mul nimetada vähemalt viis Rimi omatoodet. «Vabandust, kuidas?» palun küsimust korrata, sest ma ei saanud midagi aru. «Rimi omatoodet,» kordab žürii. Jään mõttesse. Mitte midagi ei saa aru. Aga ometigi tean ma, et neil on omatooted. «Piim...» lausun ettevaatlikult. «Mis marki piim?» Seda ma ei tea. Üldse midagi ei tea. Juhe on täielikult koos ja mitte midagi ei oska öelda. Kuskilt suunurgast pomisen veel, et tatar on ka äkki.
Mõtlen Rimi saali peale, kus miski asub, mis neil seal üldse on. Majapidamistarbed, mingi WC-puhastaja äkki? Pabertaskurätikud? Mis tooted neid veel on... Puu-ja juurviljad! «Mingi see eco tähis on ka!» sõnan kiiresti, enne kui ta mul meelest võiks minna. Žürii noogutab. «Ja paprikad, mis on kõik koos ühes pundis,» muutun enesekindlamaks. Aga rohkem ei mõtle ma midagi välja. Las ta jääb, liigume edasi.
Järgmiseks ülesandeks on laual olevast kümnest tootest ühte müüa. Hurraa! Vaatan särasilmil tillimaitseaine ja Arieli pesukapslite suunas, kui žüriist kostab hääl: «Võta korvist number, palun.» Okei, jääme lootma parimat, ütlen endale mõttes ja sirutan käe loosikorvi poole. Loositahtel saan ülesandeks müüa kõrvitsaseemneid. See kõik oleks väga tore ja õnnestunud, kui ma oleks elus kasvõi ühe röstitud kõrvitsaseemne ära söönud. Aga ma ei ole.