K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Moskva rongi tõttu tuleb muuta ka Eesti-siseste rongide väljumiste aegu

Maiken Mägi
Facebook Twitter
Comments
Foto: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Muudatuse tõttu Moskva rongi sõiduaegades muutuvad 30. oktoobrist ka Tallinn-Aegviidu, Tallinn-Narva ja Tallinn-Pääsküla liini reiside väljumisajad.

Talveajale ülemineku tõttu muutuvad Moskva rongi sõiduajad, mis omakorda toob muudatusi Elroni idasuuna reiside sõiduplaanidesse Tallinn-Narva ja Tallinn-Aegviidu liinil.

Olulisim muudatus sõiduplaanis puudutab õhtuse Narva-Tallinn reisi 227 väljumisaega: rong väljub senisest üle poole tunni hiljem, startides Narvast 19:48 (seni 19:11).

Tallinn-Aegviidu liini nelja reisi sõiduplaanis on kuni 20-minutilisi muudatusi. Narva-Tallinn liini reiside 220 ja 224 väljumisaegades on mõneminutilisi muudatusi. Tallinn-Tartu liinil kehtib edasi senine sõiduplaan.

Seoses muudatustega teiste reiside graafikutes on 30. oktoobrist muudatusi ka Tallinn-Pääsküla liini sõiduplaanides.  

Jooksvalt täienevat infot sõiduplaanide kohta saab Elroni kodulehelt või tasuta rongiinfo telefonilt 6160245. Ronge asendavate busside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles