Urmas Puhkan: Arro Keraamika astub väga julge sammu

Urmas Puhkan
, EKA keraamika osakonna juhataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Liisu Arro esimese laiatarbe nõudesarja näidised.
Liisu Arro esimese laiatarbe nõudesarja näidised. Foto: Liis Treimann

Olukorras, kus suured tööstused on Eestis asendunud väikeste keraamikatootjatega, on Liisu Arrol julge ettevõtmine, mida ka teised keraamikud saavad eeskujuks võtta.

Liisu Arro samm on väga julge ettevõtmine, mis nõuab palju riskijulgust: kuulutada välja selline aktsioon Fundwise'is, saada sealt tugi ja tellida suur tiraaž Portugalist ära. See, et ta sai Fundwise'is rohkem raha, kui miinimum ette nägi, näitab, et nõudlust sellise asja järele on.

Liisu Arro samm on väga julge ettevõtmine, mis nõuab palju riskijulgust: kuulutada välja selline aktsioon Fundwise'is, saada sealt tugi ja tellida suur tiraaž Portugalist ära. See, et ta sai Fundwise'is rohkem raha, kui miinimum ette nägi, näitab, et nõudlust sellise asja järele on.

Ma arvan, et kui ta tellib suures tiraažis, siis ta leiab endale ka ostja. Ta on ka omanäoline, seega ta kindlasti jääb silma. Kuna see oli edukas, siis kas ta ise või keegi teine julgeb lähiajal veel sellist asja ette võtta. See julgustab midagi sarnast tegema ka teisi keraamikuid ja disainereid, kellel on väike töökoda. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles