R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaata, milline kaabelleviteenuse pakkuja on Eesti elanike soosikuks

Maiken Mägi
, reporter
Facebook
Comments
Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Elioni nutiTV on olnud tänavu kolme esimese kvartali jooksul inimeste eelistatuim valik, selgus TNS Emori läbi viidud uuringust.

Uuringus osalenutelt küsiti, kui tõenäoliselt valiksid nad endale konkreetse interneti-, TV- ja lauatelefoniteenuse pakkuja. Eelistatumaks valikuks osutus Elion (63 protsenti), millele järgnesid EMT (48 protsenti), Starman (40 protsenti) ja Elisa (34 protsenti).

Samuti paluti hinnata sideteenuste brändide meeldivust 7-palli skaalal. Esikoha saavutas Elion keskmise hindega 5,0. Järgnesid Starman (4,1), Viasat (3,5) ja STV (3,4).

Juulist septembrini läbi viidud TeliaSonera Ad Tracker uuringu kohaselt eelistas enamik eestimaalasi  TV- ja internetiteenuse pakkujana Elioni. TNS Emor viis uuringu läbi 1142 inimese seas CAWI metoodikat kasutades ning selles osalesid 15-60 aastased Eesti elanikud.

Käesoleva aasta kolmanda kvartali seisuga kasutab Elioni nutiTV-d kokku üle 171 000 kliendi, mida on ligi 5000 kliendi võrra enam kui aasta alguses.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles