N, 7.12.2023

«C-Komando»: infarkti saanud vanadaam tõsteti kodust päevapealt välja

Kerli Kivistu
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Infarkti saanud vanadaam jäi kodust ilma.
Infarkti saanud vanadaam jäi kodust ilma. Foto: C-komando

Täna õhtul on probleemsaate «C-Komando» keskmes 84-aastane Leida, kes infarkti järel jäi päevapealt ilma nii kodust kui ka pangaarvele kogutud 4000 eurost.

Selgus, et asja taga seisis naise endine hea sõbranna, kelle arvates vanaproua koht ongi vanadekodus.

Vanaproua Leida oli elanud 11 aastat korteris, mida ta pidas küll enda omaks, aga mis ei kuulunud talle. Korteri tegelikuks omanikuks oli vanaproua kauaaegse sõbranna tütar, kes nimetas ennast ka Leida hooldajaks.

Päeval, mil Leida sai infarkti, korraldati kõik nii, et ta oma koju enam naasta ei saaks. Tema isiklikud asjad tõsteti koridori ja pangaarvelt võeti 4000 eurot.

Hetkel, kui Leida perekonnatuttav Jane pöördus C-Komando poole, polnud vanaproual ei kohta, kus elada ega ka riideid, mida kanda. C-Komandol tuli sekkuda üsna jõuliselt ja asuda vanaprouat ka kohtus esindama. Vaatamata sellele, et on jõustunud kohtumäärus, leiab korteriomanik, et ta ei ole eksinud ja et vanaproua koht ongi vanadekodus.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles