R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Elron vahetas soodustuse saajaid

Triin Ärm
, reporter
Facebook
Comments
Elroni rong Tartu rongijaamas.
Elroni rong Tartu rongijaamas. Foto: Margus Ansu

Oktoobrikuu esimeses pooles saavad soodushinnaga reisida kaitseväelased ja ajateenijad.
 

Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mai Vahtriku sõnul on piletihind neile 5.-18. oktoobrini poole võrra odavam ükskõik millisel marsruudil, teatas Elron.

Soodustuse saamiseks tuleb esitada piletikontrolörile kaadrikaitseväelase tunnistus või ajateenija linnaluba koos isikut tõendava dokumendiga. Samuti tasub meeles pidada, et sooduspiletit saab osta ainult rongist ning soodustused ei summeeru, kuigi tavaklassi pilet kehtib vabade kohtade olemasolul ka esimeses klassis.

Veebruaris olid kuu kangelasteks õpetajad, märtsis kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, aprillis meditsiinitöötajad, mais Teeme Ära talgulised, juunis päästeameti töötajad ja vabatahtlikud päästjad, juulis Lasterikaste Perede liikmed, augustis politsei- ja piirivalveameti töötajad ning abipolitseinikud ja septembris lastelastega koos reisivad vanavanemad.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles