T, 5.12.2023

Tänasest muutuvad reisirongide sõiduplaanid

Tarbija24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Elroni reisirong
Elroni reisirong Foto: Toomas Huik

Seoses suveajale üleminekuga muutuvad tänasest Elroni ja rahvusvaheliste Go Raili reisirongide sõiduplaanid.

Tänasest muutuvad Tallinn-Aegviidu, Tallinn-Narva ning Tallinn-Tartu liinidel üheksa reisi sõiduplaanid. Reiside sõidugraafikud muutuvad valdavalt kuni kuue minuti võrra, vaid Tallinn-Narva reis 222 hakkab väljuma senisest 19 minutit hiljem – kell 16:10.

Mõneminutilised muudatused ootavad ees ka Tallinn-Pääsküla reisi nr 709, mis hakkab praeguse 10:09 asemel väljuma kell 10:12, ning Rapla-Tallinn reisi nr 264, kus Balti jaama saabumise aeg lükkub kaks minutit hilisemaks ja on alates 29. märtsist kell 13:42. Muudatustega saab lähemalt tutvuda siin. 

Mitmeid muudatusi toimub ka Go Raili sõiduplaanides. Reisirong Tallinn-Moskva hakkab uue põhisõiduplaani järgi väljuma Tallinnast üks tund ja 10 minutit praegusest hiljem ehk kell 19.10. Väljumisaeg Moskvast jääb samaks.

Tallinna-Peterburi reisirongi väljumine Tallinnast nihkub 24 minutit praegusest hilisemaks, ent väljumine Peterburist senisest 23 minutit varasemaks. Uute põhisõiduplaanidega saab tutvuda lähemalt siit ja siit.

Aprillis toimuvad ka ajutised sõiduplaanimuudatused. Venemaa raudteetaristul teostatavate remontööde tõttu sõidab Tallinna-Moskva reisirong ajutiselt muudetud sõiduplaani alusel 7.- 29. aprillini.

Rong väljub Tallinnast ja Moskvast kehtiva sõiduplaani järgi ning muudetud plaani järgi mõlemal suunal alates Bologoje jaamast. Rong jõuab Tallinna üks tund ja 28 minutit ning Moskvasse üks tund ja 18 minutit plaanist hiljem. Täpseid väljumisaegu näeb siit.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles