P, 10.12.2023

Vaata, kes pälvis Unistuste tööandja tiitli

, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
LHV konsultant Birger Aavik tööhoos: iga möödujat tuleb kohelda nagu potentsiaalset klienti, sest kunagi ei tea, keda pensionifondidega seonduv huvitada võiks.
LHV konsultant Birger Aavik tööhoos: iga möödujat tuleb kohelda nagu potentsiaalset klienti, sest kunagi ei tea, keda pensionifondidega seonduv huvitada võiks. Foto: Erik Prozes

Neljapäeva õhtul tehti teatavaks Unistuste Tööandja 2014, kelleks sai LHV Pank.

Konkursi eestvedaja Anu-Mall Naaritsa sõnul eristub LHV Pank paljudest Eesti tööandjatest selle poolest, et neil on väga tugev innovaatiline kuvand, mis vastab ka tegelikkuses nende hästi fokusseeritud tegevustele.

Konkursi žürii valis eelnevalt kõigi kandidaatide seast välja viis finalisti, kelleks on erasektorist TransferWise OÜ, LHV Pank AS, Starmaker OÜ (Olde Hansa), avalikust sektorist Võru Järve Kool ning mittetulundussektorist Eesti Noorteühenduste Liit.

LHV Panga sisemise ja välise kuvandi kõige suurem kattuvus on paljuski seotud ettevõtetes tehtavaga. Töötajatele jäetakse otsustusvabadus ja võimalus ise oma ideid ellu viia. Noortele pakutakse arengu- ja karjäärivõimalusi, kümnendik töötajatest on LHVs alustanud praktikandina. Korraldatakse palju väga kõrge osalusprotsendiga (70-90 protsenti) ühisüritusi nii oma töötajatele, kui ka töötajate peredele. Lisaks on pangal spordirõivaste kollektsioon, oma tennise, jalgpalli, kovpalli ja võrkpalli võistkonnad. Igakuiselt korraldatakse silmaringi laiendavaid seminare, firmas on raamatukogu. Hoolitsetakse selle eest, et töötajad saaksid käia ajaga kaasas ning kasutada uuemaid tehnoloogilisi lahendusi oma töö paremaks korraldamiseks.

Naaritsa sõnul on tegu väga tõsise konkursiga, kus lisaks sellele, mida organisatsioonid ise oma töötajate heaks teevad, läheb arvesse ka nende organisatsioonide sisemine ja väline kuvand.

Naarits märkis, et eriti tugev rebimine finaalikohtade pärast oli sel aastal erasektoris, kus kõik finaali pääsenud on innovaatilised ja väga kõrge töötaja rahuloluga tööandjad, kes on mõelnud välja hulgaliselt firmasiseseid ühistegevusi oma töötajatele ja suudavad firmakultuuri hoida stimuleeriva ning pingevabana.

Unistuste Tööandjat valitakse Eestis 2013. aastast alates. Eelmisel aastal võitis sama tiitli Eesti Sisekaitseakadeemia.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles