Unistuste Tööandja tiitlit püüab 19 ettevõtet

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: SCANPIX

Teist aastat valitakse Eestis Unistuste Tööandjat, kelleks saab organisatsioon, mis on suutnud oma sisekliimat ja töökultuuri kujundada töötajaid inspireerivaks ja motiveerivaks ning mida hindavad nii nende praegused kui potentsiaalsed töötajad. Sel aastal kandideerib tiitlile 19 organisatsiooni, tuntumad neist TransferWise, Nortal, Swedbank, LHV Pank.

«Tuleb möönda, et veel on meie seas palju neid ettevõtteid, kelle töötajad neid kiidavad ja väärtustavad, kuid kes ise oma tagasihoidlikkuses veel konkursile tulla pole söendanud,» ütles konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits, kelle sõnul on töötajad läbi interneti kiitnud ligi sadakonda organisatsiooni. «Kuid nende 19 puhul, kes on sel aastal konkursile tulnud, on kindlasti tegu väga teadlikult tööandja brändi kujundavate organisatsioonide, mitte õnneotsijatega. Need on organisatsioonid, kelle jaoks on nende kuvand tööandjana vähemasti sama tähtis kui nende toodete või teenuste maine.»

«Unistuste Tööandja 2014» tiitlile kandideerivad organisatsioonid on: AS SWISS PROPERTY, Eastman Specialties OÜ, OÜ Advokaadibüroo Eversheds Ots&Co, Proekspert AS, Swedbank AS, Starmaker OÜ, Eesti Noorteühenduste Liit, Krediidiinfo AS, EDM Machinery (EDM OÜ), Elisa Eesti AS, TransferWise, Nortal AS, Axinom Eesti OÜ, YFU Eesti, LHV Pank AS, OÜ Domus Kinnisvara Vahendus, AS Balbiino, Creative Union (WWH AS) ja Võru Järve Kool.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles