K, 6.12.2023

Vaata, mille eest tuleb sel aastal rohkem maksta

Hanneli Rudi
, Tarbija24 juhataja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Õliküttekatelde omanikel on valida - kas ehitada senine küttesüsteem ümber või leppida jahedama elamisega, kui kallist kütust osta ei jaksa.
Õliküttekatelde omanikel on valida - kas ehitada senine küttesüsteem ümber või leppida jahedama elamisega, kui kallist kütust osta ei jaksa. Foto: Aldo Luud/ Õhtuleht

Kuigi aasta alguse uudistes räägitakse tänavu peamiselt sellest, kui palju inimestele rohkem raha kätte jääb, siis nii mõnegi kauba või teenuse puhul tuleb oma rahakotti pisut enam tühjendada.

 Eesti  Vee-ettevõtete Liidu juhi Vahur Tarkmehe sõnul kallineb sel aastal ka joogivesi, kui vee-ettevõtted hakkavad oma investeeringuid üle vaatama ja saastetasu maksma. «Millal täpselt see juhtub, on raske öelda. Joogivesi kallineb investeeringute tõttu nii või teisiti, see on selge,» rääkis Tarkmees. Ta pakkus, et ilmselt ootab joogivett ees u 20-protsendiline hinnatõus.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles