P, 2.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Turismifirmade liit: Estonian Airi müük lisab kindlustunnet

Marge Tubalkain
Turismifirmade liit: Estonian Airi müük lisab kindlustunnet
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Reisijad Tallinna lennujaamas Estonian Airi infoleti ees.
Reisijad Tallinna lennujaamas Estonian Airi infoleti ees. Foto: Mihkel Maripuu

Estonian Airi müük Infortarile lisab turismiturule kindlustunnet, usub turismifirmade liidu peasekretär Kristen Lahtein

«Kuna lennundus on turismivaldkonnas keskne äri, siis hoiab kogu Eesti turismisektor Estonian Airi tulevasele võimalikule omanikule pöialt, nende edust sõltub sadade ettevõtete ja tuhandete töötajate käekäik. Minu hinnangul süstib Infortari tulek turismiturul tegutsevatele ettevõtetele kindlustunnet,» märkis Lahtein pressiteates.

Ta lisas, et Infortar on pikaaegselt panustanud turismivaldkonda, tegemist on ühe edukaima turismiettevõttega piirkonnas, kes omab nii hotelle kui laeva- ja taksofirmat ning lennundusfirma võimaldaks luua täiendavat sünergiat.

«Seega eelkõige toob Infortar juurde kogemusi, kapitali ja kontakte. Lisaks omab tehing usutavasti optimistlikku mõju ka Estonian Airi organisatsioonile endale – tugeva eraomaniku kaasamine võiks anda ettevõttele täiendava uue hingamise,» sõnas Lahtein. 

Märksõnad
Tagasi üles