MyFitness omandas Läti suurima spordiklubide keti

Rivo Veski
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Solarise keskuse MyFitness.
Solarise keskuse MyFitness. Foto: Martin Ilustrumm

Eesti suurim spordiklubide kett MyFitness omandas 100 protsenti Lau Stig Nilsenile kuulunud Läti City Fitnessi aktsiatest.

«Täna on City Fitnessi seitsmes klubis kokku 100 pühendunud töötajat ning ligikaudu 8000 klubiliiget. Kavatseme täiustada olemasolevaid klubisid ning kindlasti avada ka uusi. Juba 2014. aastal on plaanis avada uus suure formaadiga spordiklubi Riias,» rääkis My Fitness AS-i juhatuse esimees Erkki Torn.

«Meie missiooniks on parandada Eesti ja Läti inimeste elukvaliteeti, avades väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega spordiklubisid mõlemas riigis,» kinnitas Erkki Torn.

Lau Stig Nielsen, ketiklubi endine pikaajaline juht nentis, et müüb hea meelega ettevõtte tugevale operaatorile nagu MyFitness. «Möödunud aastad on olnud väga põnevad ja täna tunnen suurt uhkust selle üle, mida City Fitness on saavutanud. MyFitness on innovaatiline fitness-operaator ja tugev turuliider Eestis. Kahe ettevõtte vahel on tugev süneriga ja usun, et vastastikused tugevused viivad positiivsete arenguteni mõlemas riigis.»

City Fitnessi juhataja Ēriks Nadziņš lisas, et ootab põnevusega tulevast koostööd MyFitnessi meeskonnaga. «Olen kursis nende kontseptsiooniga ja nähes praegust kasvu Eestis, olen tuleviku osas kindel. Koostöös on võimalik jätkata klubide arendamist veelgi kiiremini ja avada uusi spordiklubisid. Omavaheline integratsioon ja kogemuste vahetamine aitavad tuua Lätti uusi treening-kontseptsioone ning tõsta meie liikmete rahulolu.»

Tehingut finantseeris SEB Pank Eesti, kelle hinnangul on Riia suurima spordiklubi ja tuntud brändi omandamine väga ambitsioonikas samm.

MyFitness on 2008. aastal asutatud Eesti suurim spordiklubide kett. Klubiketti kuulub 10 spordiklubi viies Eesti linnas (Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu ja Viljandi). MyFitnessil on üle 18 000 aktiivse liikme ning üle 200 töötaja. 2013. aastal kasvas MyFitnessi käive 39 protsenti jõudes 4,6 miljoni euroni.

 
Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles