N, 30.11.2023

Noore pere isa võitis lotoga üle veerand miljoni euro

Liis Velsker
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lotoga võitis seekord noore pere isa. Foto ei kuulu loo juurde.
Lotoga võitis seekord noore pere isa. Foto ei kuulu loo juurde. Foto: Panther Media / Scanpix

25. juuni Viking Lotto loosimisel Eesti kohaliku 5+1 võidutasandiga 250 538, 80 euro võitjaks osutus Tallinnast pärit pereisa, enda sõnul tavaline tööline, kes ostis võidu toonud pileti Lasnamäe Maksimarketist.

Võitu käis mees vormistamas koos abikaasaga, pere laps jäi vanemaid ootama koju. Mehe sõnul saabus võit nende perele väga õigel ajal, sest perre on oodata ka teist last. Mida võidetud rahaga tehakse, ei ole pere veel otsustanud, kuid osa võidusummast kulub kindlasti ka võlgade tasumiseks.

Mees on staažikas lotomängija ning on Eurojackpotiga ühtelugu ka väiksemaid võite võitnud, Viking Lotto võit oli üle hulga aja esimene. Enamjaolt mängib mees oma numbritega, kuid just võidupileti ostmise päeval oli ta oma numbrid autosse unustanud ning ostis pliks-plaks pileti.

Võidurõõmu on pere jaganud lähimate sugulastega ning esmase reaktsioonina ei ole keegi tahtnud võidusõnumit uskuda. Ka mees ise ei uskunud kuni võidu vormistamiseni Eesti Loto kontoris, et on tõepoolest võitnud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles