T, 5.12.2023

Ettevõtjad valmistuvad linna ehitustööde tõttu kadudeks

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Toomas Huik / Postimees

Tallinna kesklinna Pärnu maantee ettevõtjad soovivad ametnikelt paremat lahendust peagi algavatele ehitustöödele; ohus on nii äride senine käive kui ka jätkamine pikas perspektiivis, kirjutab Äripäev.

Tallinn sulgeb esmaspäeval, 7. aprillil autodele täielikult Pärnu maantee lõigu Vabaduse väljakust Liivalaia tänavani, kuid läbi pääsevad ühistransport ja kohalikud sõidukid. Liivalaia ristmikust Pärnu maantee viaduktini jätab linn avatuks mõlemas suunas ühe sõiduraja.

BonBon Lingerie kaubamärki esindava Gemhill ASi juhatuse esimehe Gregor Raudvere sõnul võib tee-ehitus ettevõtte käibest võtta ligi 20%, kuna Pärnu maantee butiik on firma suurima külastatavusega.

Tallinna transpordiameti juhataja Andres ­Harjo sõnul on nad ehitustegevuse planeerimise käigus arvestanud ettevõtjate huvidega võimaluste piires ning kõigile ettevõtjatele ja kinnistutele on tagatud ühel või teisel moel ligipääs oma äri teenindamiseks.

Loe pikemalt Äripäevast.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles