/nginx/o/2014/02/05/2797352t1h5b3a.jpg)
Lõuna-California keskkoolist on välja visatud üksteist õpilast, kes häkkisid sisse keemiaõpetaja arvutisse ning muutsid seal oma hindeid, kirjutab The Telegraph.
Politsei sai juhtumist teada, kui loodusteaduste õpetaja Kim Rapp ütles kooli administratsioonile, et tema arvutisse on tõenäoliselt sisenetud ning hindeid muudetud.
Võimud soovivad antud teemal rääkida 28-aastase eraõpetaja Timothy Laiga, väites, et ta abistas õpilasi kooli arvutisüsteemi sisenemisel ning hinnete muutmisel.
Üks õpilastest ütles politseile, et tema ja Lei laadisid hilisõhtul kooli sisenedes keemiaõpetaja arvutisse keylogger'i ehk tarkvara, mis salvestab klahvivajutusi. Väidetavalt kasutati tarkvara selleks, et pääseda ligi tulevaste eksamite ja kontrolltööde materjalidele ning ka varasemate testide tulemuste muutmiseks.