Päevatoimetaja:
Aimur-Jaan Keskel
Saada vihje

Üleskutse: läbematud jõulude ootajad

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toimetaja: Tarbija24
Copy
Mõnes peres algavad jõulud varakult.
Mõnes peres algavad jõulud varakult. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Kuigi ametlik jõuluaeg algab alles advendiajaga, siis paljud inimesed ei malda jõuluehete ülespanemisega nii kaua oodata. Nii võib mitmelgi pool juba näha küünlakette ja ehitud kuusekesi. Ühe majaomaniku sõnul on see hea võimalus võitlemaks sügismasenduse vastu, mis pimedal sügisel peale tikub.

Hea lugeja, saada meile pilt jõuluehteis puudest ja majadest. Milline on sinu arvamus, kas praegusel pimedal ajal on jõuluehted igati õigustatud või tuleks kinni pidada vanadest traditsioonidest ja kannatada 1. detsembrini?

Tagasi üles