P, 1.10.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaata, milline hakkab välja nägema piletireform diiselrongis

Hanneli Rudi
, Tarbija24 juhataja
Facebook
Comments
Piletitsoonid raudteel.
Piletitsoonid raudteel. Foto: Elron

Kuna alates 1. jaanuarist hakkab diiselrongidega opereerima Edelaraudtee asemel Elron, siis muutub ka senine piletimüügi kord. Tallinna, Tartu ja Pärnu lähistel hakkavad kehtima piletitsoonid.

 Milliseks kujuneb piletihind neis tsoonides, ei soostunud Elroni pressiesindaja Norbert Kaareste ütlema. «Tsoonipiletite hindu me veel kooskõlastame ja nende hinnad avalikustame lähiajal,» sõnas Kaareste. Kui praegu ühtivad elektrirongide piletitsoonid Harjumaa ühistranspordikeskuse bussiliinidega, siis sama ettepaneku tegi Elron ka seoses diiselrongidega. Vastust sellele ei ole veel tulnud.

Oma veebilehel kinnitab ettevõte, et tsoonitud piletimüügikorra kasutamine võimaldab ka diiselrongides pakkuda laiemat valikut pileteid, nagu näiteks päevapiletid või 30-päeva ühispiletid Tallinna linnaga. Samuti laienevad tallinlaste soodustused ka diiselrongidesse.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles