L, 30.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Raadio Kadi ostab Saarte Hääle väljaandmisõiguse

Facebook
Comments
Saarte Hääl on aastaid saanud parima kujunduse auhindu.
Saarte Hääl on aastaid saanud parima kujunduse auhindu. Foto: Peeter Langovits

Novembri alguses jõuab lõpule protsess, mille käigus varem TÜ-le Oma Saar kuulunud saarlaste päevalehe Saarte Hääl väljaandmisõiguse omandab Saaremaal 21 aastat tegutsenud Raadio Kadi OÜ.

Raadio Kadi juhatuse liikme Gunnar Siineri kinnitusel on muudatused tellijate jaoks minimaalsed. Ainuke muudatus kajastub tellimuse vormistamisel makse saaja osas, kus tuleb edaspidi TÜ Oma Saar asemel märkida Raadio Kadi OÜ.

«Kõik varasemad kohustused tellijate ees kanduvad üle uuele väljaandjale,» kinnitas Siiner.

Raadio Kadi on Saarte Hääle väljaandmisega tihedalt seotud olnud alates lehe ilmuma hakkamisest 2006. aastal. Tänaseks on Saarte Hääl tellijate abiga tublisti kasvanud ning nüüdne ostu-müügitehing tagab ajalehele stabiilse arengu ka edaspidi.

Ajaleht Saarte Hääl ilmub viis korda nädalas, teisipäevast laupäevani, lisaks jõuab tellijateni ajakiri Oma Kodu. Turu-uuringute AS-i läbiviidud Eesti lugejaskonna uuringu kohaselt on Saarte Häälel vähemalt 21 000 regulaarset lugejat.
 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles