N, 30.11.2023

Maksuamet: hasartmängumaksu kogumine pole kõige olulisem

Raigo Neudorf
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Olympic Online kasiino avamine veebruaris.
Olympic Online kasiino avamine veebruaris. Foto: Liis Treimann.

Maksu- ja tolliametis (MTA) täna toimunud kaughasartmängu teemalisel pressikonverentsil kinnitasid asjaosalised, et kaughasartmängu turu reguleerimise juures pole riigi jaoks hasartmängumaksu kogumine peamine prioriteet.


Nii rahandusministeeriumi asekantsler Veiko Tali kui maksu- ja tolliameti peadirektor Enriko Aav rõhutasid, et valdkonna reguleerimise juures peab esmalt arvestama turvalisusega.Teisisõnu peab olema tagatud see, et teenuseid pakkuvad operaatorid oleksid usaldusväärsed ning tagatud oleksid klientide huvid.Veiko Tali kinnitusel on kogu valdkonna regulatsiooni loomise peamiseks põhjuseks see, et inimesed oleksid kaitstud.«Maksude kogumine on selles järjekorras tagapool,» märkis Tali.«Hasartmänguvaldkond on valdkond, kus ettevõtlusel on ka teatavad kahjulikud tagajärjed,» viitas Tali hasartmängusõltuvusele.Tema sõnul on Eestis hasartmängusõltuvus kolm korda tõsisem probleem kui mujal Euroopas.


Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles