T, 28.11.2023

Poemüüjad ei pääse jaanilaupäeval varem õhtule

Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jaanituli.
Jaanituli. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Kuigi jaanilaupäev on Eestis üldrahvalik püha, siis poemüüjate jaoks on see tavaline pikk tööpäev. Vaid Säästumarketi müüjad pääsevad varem õhtule.

Prisma turundus- ja kommunikatsioonidirektori Kadri Lainase sõnul on tulenevalt varasemate aastate kogemusest kõik Prismad jaanide ajal avatud tavapärastel aegadel. Samuti on tavalistel aegadel avatud kõik Selverid ja Maximad.

Rimi kommunikatsioonispetsialisti Katrin Bats ütles, et ka kõik Rimi kauplused on pühade ajal avatud tavapärastel aegadel, kuid Säästumarketi kauplused avatakse jaanipäeval tavapärasest tunni võrra hiljem ehk kell kümme.

Eesti Tarbijateühistu Keskühistu turundusdirektor Andres Lember sõnas, et ETK gruppi kuuluvad tarbijate ühistud otsustavad kaupluste lahtiolekujad pühjade ajal piirkondlikest vajadustest lähtuvalt ja teave selle kohta avaldatakse kohapeal.

Ta lisas, et ETK Jaekaubanduse Tallinna kauplused Laagri Maksimarket, Lasnamäe Maksimarket, Akadeemia Konsum, Mustakivi Konsum, Raudalu Konsum ja Virbi Konsum on võidupühal avatud kell 9 kuni 21 ja jaanipäeval kell 10 kuni 22.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles