T, 5.12.2023

Elektriraudtee pileteid saab osta ka Tallinna Ühiskaardile

Liis Velsker
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Ühiskaardid.
Ühiskaardid. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Elektriraudtee rongides on alates tänasest võimalik kuupiletit osta ka nn rohelisele kaardile ehk Tallinna Ühiskaardile.

«Ühiskaardile müüb piletitooteid United Tickets, kes on oma kodulehel avaldanud juhised, kuidas piletit osta,» selgitas Elektriraudtee müügi- ja kommunikatsioonijuht Norbert Kaareste.

Esialgu müüakse Tallinna ühiskaardile ainult Elektriraudtee päevapileteid ning 30 päeva kaarte. «Pileti soetamise järel tuleb rongis olles Tallinna Ühiskaart esitada meie klienditeenindajale, kes kontrollib kaardil oleva sõiduõiguse olemasolu,» ütles Kaareste.

Kaareste sõnul pakub Tallinna linn ka ühispiletit, mis kehtib nii linna ühistranspordis kui ka elektrirongides. «Pilet kannab nime «Elektriraudtee ja Tallinna ühispilet» ning nüüdsest saab seda lisaks ID-kaardile soetada ka Tallinna Ühiskaardile,» selgitas Kaareste. Pileti soetamise juhised on samuti avaldatud United Ticketsi kodulehel aadressil www.pilet.ee ning rongide tamburites.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles