T, 28.11.2023

Ärikataloogi omanik ostis Motors24 veebiportaali

Kalev Aasmäe
, majandusajakirjanik
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

FCR Media Holding teatas, et ostis mootorsõidukite ostu-müügi kuulutusi vahendava portaali Motors24.

Veebiportaali uue omaniku, nii Eestis kui mujal Euroopas info- ja reklaamiteenust pakkuva kontserni FCR Media grupi tegevjuhi Jon Martinseni sõnul on Motors24 oma elujõulisust aastate jooksul tõestanud ning antud tehing on vääriliseks täienduseks nende veebitoodete portfellile.

Motors24-l on iganädalaselt ligikaudu 50 000 kasutajat ning rohkem kui 10 000 mootorsõiduki ostu- ja müügikuulutuse. «Üheks konkurentsieeliseks on kindlasti ka Motors24 omatoodang, mille hulka kuuluvad rohked moto- ja tehnikateemalised saated ja klipid,» lisas Martinsen.

FCR Media koondab info- ja reklaamiteenust pakkuvaid ettevõtteid Eestis, Lätis, Leedus, Iirimaal, Tšehhis ja Slovakkias. Kontserni aastakäive on 50 miljonit eurot ja selles töötab ligi 1000 inimest. Eestis esindab kontserni FRC Media AS, millele kuuluvad järgmised kaubamärgid: 1182, 1188, ee.ee, EkspressKontakt, Ärikataloog, Delovoi Spravotsnik, Export Directory, Travel Estonia ja Outdoor.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles